tel. +12 420-07-00, +48 600 023 861

Czy wysyłanie listów odeszło do lamusa?

Kiedyś adresaci musieli długo czekać na dostarczenie listu przez posłańca. Dziś żyjemy w epoce masowej komunikacji. Wysyłamy e-maile, sms-y oraz zdjęcia dzięki wszechobecnym już smartfonom. Zamieszczamy posty na portalach społecznościowych, które momentalnie mogą być odczytane przez naszych znajomych przebywających nawet po drugiej stronie półkuli. Bywa, że młode pokolenie w ogóle nie korzysta z tradycyjnej formy wysyłania listów. Do naszych skrzynek pocztowych trafia jedynie korespondencja urzędnicza i powoli zapominamy, na czym polegała ta magia. A może czas na rozpoczęcie nowych trendów? Zapoczątkuj wielkie zmiany!

Ludzie listy piszą…

Czy myślałeś o zaskoczeniu przyjaciół lub rodziny i wysłaniu tradycyjnej kartki z okazji świąt lub na przykład imienin? Niespodziewana wiadomość w skrzynce może pełnić dziś rolę szczególnego prezentu, który sprawi wiele radości. Ludziom współcześnie zaczyna bardzo brakować tego typu kontaktu. Hobbyści z całego świata łączą się na specjalnych platformach, wysyłając pocztówki do nieznajomych osób. A wszystko po to, by z kolei w swojej skrzynce odnaleźć zachwycającą kartkę, która uczyni dzień wspanialszym. Przełamujmy więc panujące obyczaje i stereotypy. Myślmy nowatorsko, piszmy tradycyjne listy i wysyłajmy je w pięknym papierze! Odkryj wysokogatunkowe koperty renomowanej, francuskiej marki Clairefontaine i oczaruj swoich bliskich.

Jeśli tradycyjna wiadomość, to dziś tylko ładnie zapakowana

Wspaniałe produkty Pollen to bogactwo kolorów, wzorów i rozmiarów. Jeśli zmieniać tradycję to tylko w najlepszym stylu! Ukrywając list, zdjęcia lub pocztówkę w wysokiej jakości papierze z wytłaczanym logo firmy i o zaskakującej, zdecydowanej kolorystyce, sprawimy, że adresat poczuje się wyjątkowo. Nie ograniczajmy się jedynie do szczególnych okazji. Wyślijmy spontaniczną wiadomość z pozdrowieniami. Jeśli czas nam na to pozwala, nie zapomnijmy o oryginalnym znaczku. Takie dostępne są w punktach filatelistycznych placówek pocztowych. Zdecydować się możemy na ultranowoczesne i niestandardowe koperty Pollen w rozmiarze C5, które zmieszczą korespondencję napisaną na papierze A4 zgiętym na pół. Niewątpliwie sporo radości sprawią również kwadratowe opakowania z kolorowym wnętrzem lub o metalicznym połysku.

A może wersja wyjątkowo osobista i niepowtarzalna?

Niesamowite produkty firmy Pollen wykonane są z najwyższej jakości bezkwasowego papieru o gramaturze 120 g. Dzięki temu doskonale nadają się one do drukarek atramentowych i laserowych. Z powodzeniem stosować na nich również można rozmaite techniki dekoracyjne, tworząc w ten sposób unikalne i spersonalizowane listy dla naszych najbliższych. Na ich powierzchni jesteśmy w stanie umieścić oryginalne wzory i napisy przy pomocy kredek, pisaków, cienkopisów, farb, czy też brokatu. Znakomicie będą prezentować się także kolorowe koperty Pollen ozdobione gustownymi, dekoracyjnymi taśmami samoprzylepnymi, czy też ręcznie przyszywanymi, drobnymi, drewnianymi elementami! Artystę w tym względzie ogranicza jedynie wyobraźnia.